Marketing i reklama

dla każdej branży i dowolnego budżetu

Chcesz, by Twoja marka przemówiła? Zapytania ofertowe prosimy kierować na podany w stopce adres mailowy. Jeśli poszukujecie Państwo usługi nie wymienionej wprost na poniższej liście, jak np. projektu ulotki, plakatu, reklamy radiowej lub ambientowej – zachęcamy do kontaktu. Kiedy się czymś nie zajmujemy, to odsyłamy w dobre ręce.

COPYWRITING

#www #content #hasła

#teksty na stronę www

Profesjonalny copywriting na stronie internetowej to gwarancja przystępnej i atrakcyjnej treści. Oferujemy copywriting dla dowolnej branży, także w języku angielskim. Jak dotąd stworzyliśmy treści na kilkaset stron, wliczając w to również SEO copywriting dla branż wysoce specjalistycznych (np. stolarka budowlana, wdrożenia IT czy psychoterapia).

#content marketing

Podtrzymaj zainteresowanie klientów! Tworzymy oryginalne teksty marketingowe do publikacji na blogu i w popularnych serwisach społecznościowych.

#hasła reklamowe

Albo znasz hasło i umiesz się bawić, albo nie znasz hasła… i konkurencja zarabia więcej. W świecie opanowanym przez obrazy wyszczekane hasło robi hałas. Oferujemy stworzenie haseł i sloganów reklamowych: okolicznościowych oraz przewodnich dla marki / produktu.

BRANDING

#idea #naming #logo #identyfikacja

#tożsamość marki

Kim jest Twoja marka dla klientów? Racjonalną ekspertką, zawadiackim kolegą, gwarantem spokoju? Z morza możliwości wyławiamy wspólnie cechy najbardziej centralne i unikatowe dla Twojego biznesu. Wokół nich tworzymy tożsamość marki – roboczą postać widmo, którą ubieramy w pozostałe atrybuty identyfikacji.

#naming

Naming czyli po polsku stworzenie unikatowej nazwy dla firmy, produktu lub nowej usługi (najlepiej z wolnymi domenami…) to zadanie niełatwe. Mimo to należy do naszych ulubionych. Znalezienie nazwy spójnej z tożsamością marki, niebanalnej ale zrozumiałej, nie łamiącej języka, lecz odpowiednio egzotycznej… To sztuka stąpania z równowagą pośród eksplozji kreatywności i ścieżek wydeptanych przez chińskie boty. Polecamy się!

#projektowanie logo

Wyrazisty logotyp oraz atrakcyjna paleta barw i podstawowych kształtów to dosłownie odzież Twojej marki. Może przypominać klasyczny antracytowy smoking, luźną tunikę lub poplamiony t-shirt. Ważne, by logo było spójne z tożsamością marki, zapadało w pamięć i wyglądało równie atrakcyjnie na wizytówce, co na druku wielkoformatowym.

VIDEOMARKETING

#reklama wideo #instrukcja wideo #insta-story #scenariusze

#reklama #video

Każda marka lubi storytelling. Dobrze jest umieć barwnie opowiedzieć o swoim produkcie lub usłudze. Zwykle lepiej, a na pewno szybciej, jest pokazać je w akcji! Kręcimy materiały filmowe i produkujemy animacje: od stworzenia oryginalnego scenariusza, przez realizację i montaż po napisy końcowe. Nasze najnowsze projekty filmowe znajdziecie w zakładce portfolio.

#film instruktażowy

Najwyraźniej dość rodaków ignorowało papierowe instrukcji obsługi, by powstały od tego memy i miejska legenda. Film instruktażowy to bardziej przyjazne medium. Za pomocą minutowego klipu można wytłumaczyć np. zasady logowania w serwisie online, poprawne dawkowanie suplementu diety czy podstawowe naprawy linii produkcyjnej. Spytaj nas o detale!

#animowane relacje na Instagram i Facebook

Tworzymy serie krótkich, spójnych ze sobą i filozofią marki filmików do publikacji w mediach społecznościowych. Regularna publikacja video w social mediach to świetny sposób na reklamę, poinformowanie o aktualnej ofercie i podtrzymanie zainteresowania marką.

#scenariusze filmowe i radiowe

W ramach współpracy branżowej piszemy oryginalne scenariusze filmowe i radiowe na podstawie nadesłanego briefu.

WEB DESIGN

#landing page #strona z zakładkami #e-sklep

#landing page – strona wizytówka

Świadczy dobrze o Twoim biznesie nawet wtedy, gdy nie robisz nic. Już prosty serwis internetowy dodaje wiarygodności i może podnosić sprzedaż, jeśli tylko jest przejrzysty i funkcjonalny. Docelowy styl i ilość treści zależą od branży i strategii, jednak możliwości stylizacji i konfiguracji są praktycznie nieograniczone.

#strona z zakładkami

Twoja marka ma do przekazania więcej treści? Strona logicznie i estetycznie podzielona na zakładki ułatwia klientom nawigację w obszernej, zróżnicowanej treści. Stronę z zakładkami rekomendujemy firmom specjalistycznym i o dużej dywersyfikacji usług, jak np. kancelaria notarialna, zaopatrzenie medyczne, etc.

#sklep internetowy, e-commerce

Sprzedaż internetowa przebija pod względem wolumenu i wartości klasyczne formy handlu. Dla niektórych przedsiębiorców to jedyna rentowna forma prowadzenia biznesu. Oferujemy projektowanie i budowanie w pełni funkcjonalnych sklepów internetowych oraz szkolenia z ich obsługi dla klientów.

CONSULTING

#audyt marketingowy #szkolenia kierunkowe

#audyt i doradztwo marketingowe

Czy Twoja firma optymalnie pożytkuje budżet na marketing? Na ile silna jest Twoja marka  na tle konkurencji? Jak wygląda komunikacja z klientami i co w niej można łatwo poprawić? Jakie usługi warto zamówić w pierwszej kolejności, a za co nie ma sensu płacić? Te oraz wiele innych strategicznych pytań zadajemy z perspektywy 10 lat spędzonych na wspieraniu rozwoju biznesu. Naszymi odpowiedziami i sugestiami dzielimy się podczas kończącej audyt prezentacji oraz na łamach pisemnego raportu.

#kierunkowe szkolenia z marketingu

Jak bezpiecznie zarządzać sklepem internetowym? Jak szybko przygotować spójne z resztą komunikacji posty do portali społecznościowych? Decyzje i działania marketingowe trzeba nieraz podejmować błyskawicznie, bez szans na zewnętrzne wsparcie czy konsultacje. Na takie okazje szkolimy personel, przekazując skondensowane know-how z wybranej dziedziny.