Bryloownia - projekt reklamy zewnętrznej MAYAKI

brylOOwnia - ekskluzywny śląski salon optyczny

tagi: okulary, optyk, moda, uroda, zdrowie, design

zakres: copywriting, social, outdoor, POS, print, video

współpraca: Stodoła Projektowa, Screencom

Z siecią ekskluzywnych śląskich butików optycznych współpracujemy od dawna. Gdy otwarty był jedynie salon w Silesia City Center, rozkręcaliśmy Facebooka i tworzyliśmy prezentacje na pokazy mody. W ciągu ekscytującej dekady mieliśmy okazję stosować zróżnicowane narzędzia. Od tekstów reklamy radiowej, przez okularowe pierniczki pod choinkę, po współrealizację gift-boxów dla uczestników ekskluzywnego pokazu w Muzeum Śląskim.

Stworzyliśmy dla Bryloowni szereg materiałów POS i reklam prasowych, kilka kampanii outdoorowych oraz setki postów w social mediach. Koordynowaliśmy także udział marki w imprezach branżowych, między innymi na cyklicznym Silesia Fashion Day.

Poniżej przedstawiamy wybrane spośród wielu realizacji i cicho zapowiadamy premierę sklepu internetowego… Warto więc mieć oczy otwarte!

Jakie narzędzia i kanały marketingowe stosowaliśmy prowadząc komunikację brylOOwni?

Marketing w social mediach

Na łamach mediów społecznościowych informowaliśmy klientów o nowościach w salonie. Relacjonowaliśmy także otwarcie nowych placówek oraz udział w pokazach mody i wydarzeniach kulturowych.

Kampanie outdoorowe na Śląsku

Jesteśmy dumni z pierwszej wielkoformatowej reklamy na Śląsku, w której pojawiła się ślunsko gadko - i to dokładnie w czasie legitymizacji gwary jako języka urzędowego w rejonie.

Projekty ulotek, plakatów, voucherów

Zaprojektowaliśmy plakaty do ekspozytorów w galeriach handlowych, vouchery, kartki świąteczne oraz gamę innych materiałów POS.
MAYAKI reklama w magazynie drukowanym - BRYLOOWNIA